WebDesign PAY & SOFT

Úvod > Webdesign > Aktualizace webových stránek

Aktualizace webových stránek

Aktualizace internetových stránek

Zastaralý obsah vašich webových stránek nevzbuzuje u návštěvníků velkou důvěru. Takové stránky nejsou pro návštěvníka atraktivní. Aby webové stránky byly atraktivní a zaujaly návštěvníky, je důležité provádět čas od času aktualizace obsahu webových stránek. Pokud návštěvník najde vaše internetové stránky aktualizované, jistě se rád zase vrátí, bude-li hledat váš produkt, vaše služby.

Správa webu

Správa internetových stránek, to není jen aktualizace jejich obsahu. Do správy webových stránek patří také údržba a pomocné úkony, jako je například statistické vyhodnocování návštěvnosti, vyhodnocování případných útoků hackerů na internetové stránky a předcházení možnosti napadení, vyhodnocování dostupnosti webových stránek a další činnosti. Svěřte nám správu vašich internetových stránek, přenechte nám starosti o vaše stránky. Budeme vaše internetové stránky hýčkat, budeme se jim věnovat.

Péče o vaše webové stránky

Přenechte nám starost o provoz vašich webových stránek, zaměřte se na svůj byznys. Neztrácejte čas malichernostmi, kterým mi dobře rozumíme.

Přizpůsobíme se vašim potřebám

Provádíme aktualizace obsahu internetových stránek dle vašich potřeb, v čase, který si vy sami určíte. Stačí nám základní podklady pro aktualizace stránek a o zbytek se už mi postaráme sami. Dodané texty vhodně stylizujeme a obohatíme obrazovým materiálem. Jednotlivé texty stránek upravíme pro potřeby konkrétní webové stránky a v případě vašeho zájmu provedeme u textů také jejich optimalizaci pro vyhledávače.

Pokořte konkurenci

Staňte se pomyslným vrcholem pyramidy, pokořte statisíce jiných a získejte náskok před konkurencí! Webové stránky od nás vám k tomu pomohou.


Vyhledávání


rozšířené vyhledávání


Více z naší nabídky

Nejčtenější články


Doporučení stránkyDoporučte tuto stránku známému:WebDesign PAY & SOFT - Mapa stránek | Podmínky užití | Prohlášení o přístupnosti | Kontakt

Hosted by: Webhosting TOJEONO.CZ | Design and © by: Pavel Kodýtek - WebDesign PAY & SOFT