WebDesign PAY & SOFT

Úvod > Webdesign > Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Webdesign - tvorba www stránek

Vytvoření kvalitních www stránek je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita webových stránek spočívá nejen v grafickém zpracování, ale také v hodnotném obsahu a v intuitivní navigaci. Webdesign současné doby se již neobejde ani bez SEO (optimalizace stránek pro vyhledávače). Naší přirozenou úlohou při tvorbě internetových prezentací je aplikování získaných zkušeností tak, aby vedly k vytvoření opravdu kvalitních a úspěšných www stránek.

Webdesign - úroveň grafického zpracování

Webdesign, to je také grafické zpracování www stránek. Grafické zpracování je nedílnou součástí webových stránek, protože působí na podvědomí každého návštěvníka prezentace. Vzhled musí plně respektovat stávající firemní kulturu (corporate identity) společnosti nebo zadavatele a musí být v souladu s firemními materiály. Stránky, které mají zdárně plnit svou funkci musí být přizpůsobeny pro cílovou skupinu návštěvníků webových stránek.

Webdesign - validní kód www stránek

Moderní webdesign současnosti, to je také trend tvorby webových stránek dle schválených standardů. Webdesign, to je také validní kód (X)HTML (kód bez syntaktických chyb). Je to jeden z předpokladů splnění doporučení a ostatních standardů vydaných konsorciem W3C (World Wide Web Consortium).

Webdesign - přístupnost prezentace

Webdesign, to je také přístupnost internetových stránek pro široký okruh návštěvníků. Návštěvníci vašich internetových stránek používají k prohlížení internetu různé prohlížeče (browsery) a různá zařízení. Mnozí z návštěvníků vašich stránek mohou mít handicap, který jim ztěžuje surfování po Internetu. Tvorba internetových stránek, to je respektování všech návštěvníků, kteří mohou vaše stránky navštívit. S námi se vám nestane, že byste ztratili návštěvníka proto, že nebude schopen vaše webové stránky přečíst.


Vyhledávání


rozšířené vyhledávání


Více z naší nabídky

Nejčtenější články

Doporučujeme:


Doporučení stránkyDoporučte tuto stránku známému:WebDesign PAY & SOFT - Mapa stránek | Podmínky užití | Prohlášení o přístupnosti | Kontakt

Hosted by: Webhosting TOJEONO.CZ | Design and © by: Pavel Kodýtek - WebDesign PAY & SOFT