WebDesign PAY & SOFT

Úvod > Reference našich prací > Starší reference

Starší reference

roasted-pistachios.jpg

Popis: Společnost PISTACHIO a.s. se v České republice řadí mezi nejvýznamnější výrobce suchých plodů, především však pistácií, kde zaujímá vedoucí místo na trhu. Paralelně se stránkám v anglickém jazyce jsme realizovali i stránky v jazyce českém, které jsou umístněny na adrese http://www.pistachio.cz Stránky běží ze stejných scriptů a ze stejného webového prostoru, což se mimo jiné odráží i v nižší ceně za hostingové služby.

pspad.jpg

editor PSPad

Klient: Jan Fiala
Adresa: http://www.pspad.com

Popis: PSPad - freeware editor nejen pro programátory. Tato internetová prezentace českého freewarového programu PSPad, který je znám po celém světě, je tvořena multijazyčně. Editor PSPad je skvělý, světově známý freeware editor určený pro programátory a jsou v něm psány veškeré námi realizované projekty. Při tvorbě projektu byly použity tyto technologie: PHP, XHTML 1.1 a CSS.

mgtruck.jpg

Popis: MG TRUCK - autobazar ojetých nákladních aut. Internetové stránky, které se zaměřují na výkup a prodej ojetých nákladních a užitkových aut, tahačů, valníků a speciálů. I tato internetová prezentace je vytvořena dle nejmodernějších norem W3C v XHTML 1.1 a CSS. Stránky jsou vytvořeny za použití jazyka PHP a MySQL, dále pak je na těchto stránkách využit mod_rewrite.

udrzba-hal.jpg

Popis: Malování, natírání, bílení a čištění hal nejen ve výškách. Internetová prezentace firmy, která provádí malování, nátírání, bílení a čištění ve výškách, natírání střech a ocelových konstrukcí. Tato internetová prezentace je vytvořena dle nejmodernějších norem W3C v XHTML 1.1 a CSS. Ke generování stránek je použit jazyk PHP a mod_rewrite.

founy.jpg

Prodej mobilů

Klient: Mobilshop
Adresa: prezentace zrušena

Popis: Prodej mobilních telefonů. Tato velice malá a nenáročná prezentace nevyužívá služeb placených hostingových serverů. Provoz internetové prezentace zajišťuje hostingový freeserver webzdarma.cz, což je vzhledem k jejímu malému rozsahu dostačující. Za poskytované služby webhostingu je však na těchto internetových stránkách nutno zobrazovat reklamní bannery, jejichž výběr nelze žádným způsobem ovlivnit. Použité technologie: XHTML 1.1, CSS, PHP.


Vyhledávání


rozšířené vyhledávání


Více z naší nabídky

Nejčtenější články


Doporučení stránkyDoporučte tuto stránku známému:WebDesign PAY & SOFT - Mapa stránek | Podmínky užití | Prohlášení o přístupnosti | Kontakt

Hosted by: Webhosting TOJEONO.CZ | Design and © by: Pavel Kodýtek - WebDesign PAY & SOFT