WebDesign PAY & SOFT

Úvod > Reference našich prací

Webdesign - reference

Pro představu o výsledcích naší práce zde nabízíme k nahlédnutí některé z našich realizovaných zakázek. Je to výběr vytvořený tak, aby zde byly představeny rozdílné projekty jak v grafickém tak i rozsahovém zpracování.

Referenční práce

Věškeré internetové prezentace tvoříme individuálně, nepoužíváme žádná šablonová řešení. Každý grafický návrh je tvořen buď dle představ zákazníka, nebo na základě obsahové formy budoucí prezentace.

prirodni-zdravi.jpg, 6 kB

Popis: Webová prezentace s malým e-shopem, kde si lze zakoupit přírodní potravinové doplňky firmy OKG, které napomáhají udržovat tělo v dobré kondici. Nabízené produkty jsou vyrobeny výhradně z přírodních látek, zcela bez chemických stabilizátorů a jsou schválené a registrované v příslušných institucích (ZÚ Brno, SZÚ Praha, SÚKL Praha)

ucime-se-jazyky.jpg, 6 kB

Popis: V úzké spolupráci s firmou WEBMADE, spol. s r.o. jsme se podíleli na vytvoření webových stránek pro firmu POLA PROTIVÍN, s.r.o. která nabízí CD pro výuku angličtiny a němčiny metodou TAXUS Learning®. Tato metoda výuky angličtiny a němčiny je založená na využití spojení podvědomí, cizojazyčného prostředí, doslovných překladů, podprahových záznamů a „hluchých” časů v době, kdy děláte něco jiného.

tojeono-cz.jpg, 6 kB

Webhosting ToJeOno.cz

Klient: WEBMADE, spol. s r.o.
Adresa: http://www.tojeono.cz

Popis: Pro firmu WEBMADE, spol. s r.o. jsme dodávali část řešení její webové prezentace, na které nabízí své služby v oblasti webhostingu. Není žádným tajemstvím, že u společnosti WEBMADE, spol. s r.o. zřizujeme webhosting pro většinu všech námi realizovaných projektů.

studiohome.jpg, 7 kB

Popis: Studiohome je volné sdružení tří výrobců oken, dveří a podlah ze dřeva, kteří se spojily, aby mohly nabídnout na jednom místě kompletní stavebně truhlářské výrobky s možností zhlédnutí velkého množství vystavených vzorků a tím ulehčily zákazníkům jejich rozhodování při výběru těchto produktů.

dana.jpg

Dveře DANA

Klient: ŠIMBERA s.r.o.
Adresa: http://www.dana.cz

Popis: Originální rakouské dřevěné a skleněné dveře. Rodinná firma čtvrté generace - ŠIMBERA s.r.o. (tradiční český výrobce dveří), představuje dřevěné a skleněné dveře rakouské firmy DANA®, předního rakouského výrobce dveří a zárubní. Výroba internetových stránek dana.cz byla koncipována tak, aby se do budoucna mohly tyto stránky lehce doplnit o další jazykové verze.

nabytek-interio.jpg, 9 kB

Nábytek Interio

Klient: Interio CZ, s.r.o.
Adresa: prezentace zrušena

Popis: Interio CZ, s.r.o. nabízí nejlevnější nábytek na trhu. Firma se zaměřila především na maloobchodní, velkoobchodní a internetový prodej nábytku renomované značky Black Red White. Ve svém portfoliu nabízí kompletní sortiment nábytku jako jsou sedací soupravy, pohovky, obývací stěny a sektor, kuchyně, dětské pokoje, ložnice, postele a šatní skříně.

hotel-imos-brno.jpg, 7 kB

Brno, Hotel IMOS

Klient: IMOS - HOTEL s.r.o.
Adresa: http://www.hotel-imos.cz

Popis: IMOS - HOTEL s.r.o. nabízí ubytování v Brně za rozumnou cenu. Hotel se nachází v poklidném prostředí, v blízkosti centra Brna. Nabízí ubytování v jednolůžkových, dvojlůžkových a třílůžkových pokojích v tříhvězdičkové kvalitě. Součástí každého hotelového pokoje je koupelna s vlastním sociálním zařízením, barevný televizor s příjmem satelitních programů a telefon.


Vyhledávání


rozšířené vyhledávání


Více z naší nabídky

Nejčtenější články


Doporučení stránkyDoporučte tuto stránku známému:WebDesign PAY & SOFT - Mapa stránek | Podmínky užití | Prohlášení o přístupnosti | Kontakt

Hosted by: Webhosting TOJEONO.CZ | Design and © by: Pavel Kodýtek - WebDesign PAY & SOFT